מי אני

צלם אירואים ולדימיר (אוסטפצ'נקו) אוסטין

WhatsApp או חייגו 054-2330001

אני ולדימיר אוסטין, צלם סטילס ווידאו מקצועי. אני בתחום הצילום כבר קרוב לעשור. בעיקרון אני מתמקצע בצילום אירועים שונים ומשונים ומתעד שמחות! בעל ניסיון רב בתחומי צילום שונים כגון צילום אירועים, צילום בוקים ותיעוד עיתונאי. כמו כן, הנני גם קשור לצילום מגנטים ואשמח להשתתף באירוע שלכם ולתעד אותו! אני מאוד נהנה לצלם את כל סוגי האירועים, עבורי זה חוויה בפני עצמה ומיותר להגיד שמי שאוהב לצלם אירועים, הוא גם אוהב אירועים! אני אוהב את האווירה הכיפית, את השמחה, האושר הקורן מעניניהם של בעלי השמחה. עבורי זה כבר חלק בלתי נפרד מהחיים, אני אוהב כשיוצא לי שבוע עמוס, כי הוא עמוס לא בגרפים, ולא בדוחות. הוא עמוס בשמחה , או טיולים בטבע! ובישבילי אין עונג גדול יותר לממש את עצמי ולשלב עשייה ומקצוע האהובים עלי מכל. אני נטען מזה כל יום מחדש! וכולנו יודעים, שאדם עובד הכי טוב הוא אדם שניהנה במקום עבודתו! אני נותן את כל עמקי הנשמה בצילום ומיישם את כל הידע הרחב שלי. אני גם דואג ללמוד באופן תמידי כי אני מאמין שככל שאדם לומד - כך הוא מתפתח ויכול לתת מעצמו יותר! כמו כן אני מאוד אוהב לפגוש אנשים חדשים, וכל אדם שמגיע לנו לחיים, זה לא סתם צירופי מקרים רנדומליים! אז זה היה קצת עלי, אבל בואו נפרט קצת, במה בעצם אני עוסק:

צלם חתונות ואירועים ולדימיר אוסטפצ'נקו

מה אני מצלם בתור צלם אירועים?

כפי שציינתי מעלה, אני מצלם במגוון רחב של אירועים, וכל אירוע יפה ומיוחד בפני עצמו. על זכרוני לא קיים אירוע שהור לםחות טיפה היה דומה לאירוע אחר, וזה הגיוני, כי כולנו שונים, ואי אפשר לצפות שהחגיגות שלנו יהיו אותו הדבר. וצסיבת השוני הבולט, בתור צלם אירועים, אתה צריך להיות מקצועי ומוכן לכל, בכדי לצלם אירוע בצורה טובה ביותר. אז אני מצלם:

 • אירועים קטנים
 • ברית מילה
 • בר מצווה
 • חתונה
 • אירוע חברה
 • בוקים שונים


אירועים קטנים

צילום אירוע קטן זה דבר גדול! מה הכוונה אירועים קטנים? אירועים משפחתיים, מסיבות יום הולדת, הצעת נישואין, מסיבת רווקות, חאלקה, כל אירוע שהוא לא אירוע באולם אירועים, אלה בלופט, חצר אחורי של הבית, מסעדה, פאב בלב העיר, וילה ומונה מתחת ל 100 איש (בערך) הוא נחשב אירוע קטן. בצילום אירועים קטנים חשוב לי להעביר נכון את האווירה, מאחר ולפעמים כמות מוזמנים קטנה מהמקום עצמו, והנראות בתמונה היא "בדידות". לכן באירועים קטנים אני מנסה למלא את הפריים שיראה שמח ולא שם דגש על כמות "קטנה" יחסית של אורחים. במידה והמקום צפוף מידי לכמות המוזמנים אני להיפך, מצלם פריימים "אווריריים", מעביר לכם את הזכרונות כפי שחוויתם אותם, ולא שם דגשים על חיסרונות לוגיסטיים. לרוב בצילום אירועים קטנים תנאי תאורה קשים ולא סטנדרטיים,מה שדורש ממני להיות פיקחי,ומאוד מקצועי, לעמוד בתנאי לחץ ולדעת להסתדר במקומות צפופים.


ברית מילה

בדרך כלל אירועי ברית מילה/ברית הם אירועים קטנים. אירועים בסביבה משפחתית אוהבת.

מהניסיון שלי כצלם לברית מילה אני יכול להגיד לכם שצלם לברית מילה/בריתה צריך להיות רגיש וסבלני, לרוב לאימאהות המקסימות אחרי הלידה, ההורמונים משתוללים, והלחץ בשיא. לכן יכולים להיות תקלים שונים ששוכחים משהו בבית, מוהל מאחר ועוד הרבה הפתעות. במצבים כאלה הצלם הוא המנחה והמרגיע, (כי חייבים להוציא בסופו של דבר גם תמונות מהאירוע). מול הצלם עומדת גם משימה לאסוף ולצלם את כל המשפחה. שזוהי תמונה חשובה באלבום ברית מילה. אירועי ברית מילה לרוב עורכים בצהריים, לכן סיכויים גבוהים שהמוזמנים מגיעים בלבוש משרדי/מתאים לאירוע קטן. וזו משימה נוספת עבור צלם - להמשיך להיות בקו חגיגי ולהדגיש בתמונות את חשיבות הטקס למרות בגדי חול של המצולמים.


בר מצווה או בת מצווה

בר מצווה הוא יום משמח כמו להורים, אשר בגיל זה בנם מגיע לגיל הבגרות ולוקח על עצמו את כל 613 המצוות. כך גם לבנם שמי בימינו לא אוהב חגיגה גדולה לכבודו? יום זה חוגגים ומציינים בכל מיני דרכים. בדרך כלל טקס בר מצווה מחולק ל 3 חלקים, החלק הראשון הוא עליה לתורה, שלרוב עושים בבית כנסת או בכותל. יש גם הבדלים בשיטת צילום בבית כנסת אותנטי הוא סגנון צילום אומנותי יותר, רגיש יותר ורך, מאחר ובית הכנסת הוא מקום יפה ,ורגוע ביחס לחומת הכותל. בבית כנסת קיימת אפשרות טובה יותר לשליטה בתאורה, ובכותל לעומת זאת, הוא סגנון צילום אחר , תיעודי יותר, עקב תנאי שטח בלתי צפויים, לחצים בזמני הטקס, צפיפות המקום , והשפעת מזג האויר.כמובן השאיפה היא להגיע לתוצאה האידיאלית, אך לרוב צילום עליה לכותל תלוי בהרבה מאוד משתנים, ולכן יותר מאתגר.

חלק השני זה בר מצווה בוקים - זהו צילום סטטי, סדרת תמונות מבויימות. בצילום בוק בת מצווה ניתן להגשים ליום אחד חלומו של כל ילד - להמחיש אותו, כגון - להיות ליום אחד נהג טרקטרון, רכיבה על סוס פרוע, תמונות בסטייל קשוח יותר ואורבני, להצטלם באיצטדיון כדורגל. אפשר לקחת כקונספט לצילומים את התחביב, את מה שעליו מתחבר הילד ולתעד את זה. מהתמונות המתקבלות אפשר להכין מצגת ולהקרין במסך באולם אירועים, או להכין אלבום. חלק השלישי זה צילום אירוע כמובן. צילום אירוע בר מצווה או צילום אירוע בת מצווה, זה לעמוד בתנאי תאורה של האולם, ולדעת לצפות את הנורות הצבעונית שלא תפגענה בצבעים של העור. אחרת העור מקבל גוון ירוק/אדום וכו. התמודדות עם עשן, ובלונים עפים. שזה ללא הכנה וללא ניסיון יכול להפיל בפח צלם לאירוע זול. צילום בוקים לבת מצווה זה כמובן גם סגנון שונה! בנות מעדיפות צבעים פסטליים, ומהרעיונות שניתנים להצטלם זה עם חצאית , זר פרחים לראש, קונספט פיות, קונספט יותר סטייליסטי, רקדנית היפ הופ או כל תחביב אחר. כמובן יהיה לא מיותר להזמין מאפרת מקצועית.


חתונה

חתונה הוא אירוע בין הגדולים בחיינו, וכמובן בין המרגשים! ישנם כמה סוגים של אירועים, חתונה הפוכה, חתונה בצהריים, חתונה עם רב רפורמי, חתונה קטנה, חתונת בופה ועוד. חתונה עורכים באולם אירועים, גן אירועים מסעדות אם זה חתונה קטנה או אפילו וילות. צילום חתונה משלב את כל התחומים של הצילום. צלם חתונות צריך להיות מקצוען. אם זה צילום בגן אירועים, באולם אירועים, מסיבת החתונה או הטקס עצמו ולדעת לצלם גם צילומי חוץ, שהם יותר מבויימים, ולהגיד איך לעמוד, לדעת לוקיישנים, כמו כן בצילומי חוץ הצלם צריך להתמצא במקומות לא מוכרים, להיות מוכן לתנאי מזג האוויר המשתנים ואיתם באור והצל על פניהם של המצולמים. כולנו יודעים שצריך של החתונה אי אפשר להעביר לתאריך אחר לכן מתמודדים עם מה שיש. יכולות יצירתיות ותמרון, לא תמיד הכל הולך כמתוכנן, יכולים לקרות דברים לא צפויים, איחורים של אנשי הפקה אחרים , וענייני הפקקים אצלנו במדינה ידוע לכולם. אני כצלם לחתונה קטנה או גדולה חייב להיצמד לשעון ועמידה בזמנים מאוד חשובה. אם זה בבוקר בהתארגנות, אם זה זמן מוקצב בלוקיישן מסויים, ועד להגעה לאולם אירועים.

כמובן לא נשכח שצילום חתונות זה הרבה עבודה גם בצוות צלמים, כגון צלם וידאו לחתונה, צלם מגנטים וכו. כ צלם לחתונה מחיר שאני נותן הוא לא זול אך סביר בהחלט.


אירועי חברה

אירועי חברה בדרך כלל הם אירועים קטנים, אירועים כמו אירוע גיבוש, טיולים , ימי כיף, שייטים. האירועים בללו נערכים במקומות פחות סטנדרטיים לאירועים כמו שטח של מפעל שטרם הסתיימה הבניה, בחניית עובדים, בחדרי ישיבות, בחדרי בריחה, בפיינטבול, באירועי חברה אנשים בדרך כלל לבושים בחולצה של יום יום, ואני תמיד מנסה לבנות פריים כך שהפוקוס לא יהיה על לבוש במידה והלבוש פחות הולם. כמו כן, בצילום אירוע חברה יש אווירה כיפית ומגובשת ואת זה אני כמובן גם אנסה להעביר בעזרת הכלים והידע שצברתי.


בוקים שונים

בוקים זה צילומים היותר מבויימים ופחות ספונטניים. בבוקים לרוב יש לי שליטה על האור, הסיטואציה, וניתן לחזור על "הרגע" כמה פעמים. בוקים ניתן לצלם בסטודיו או בטבע, כמובן בהתחשב בהעדפה אישית.

אז אילו סוגי בוקים קיימים?

צלם בוקים צריך לדעת להתאים את עצמו לתנאים, ולבקשות המצולמים. כאן זה הזמן להגיע לתוצאות אידיאליות, וכל תמונה ותמונה מבוקרת, וניתנת לשיחזור. אך לפעמים אני אוהב קצת לתפוס "את הנשמה" הרגע. משמע, לפעמים אני יכול לבקש שתנסו לשכוח שאני מצלם אתכם, וכך אני יכול לצלם אתכם בלי שהפנים שלכם יהיה עם חיוך מתוח, תהיו יותר נינוחים, ויותר "אתם" בתמונה ולא מה שאני הכתבתי לכם להיות. בצילום בוקים בצילומים קונספטואליים, עדיף להתאים לכל בוק אביזרים נכונים, לוקיישנים וביגוד. שזה יכול להוסיף המון לתוצאה הסופית.

צלם חתונות ואירועים ולדימיר אוסטפצ'נקו
צלם חתונות ואירועים ולדימיר אוסטפצ'נקו

שירותי צילום לאירוע

כפי שהספקתם להבין קיימים כל מיני שירותי צילום לאירוע . לכל אירוע מתאימים חבילה(צירוף של כמה שירותים) שונה, וקיימות לנו כמה חבילות לאירועים שונים. כמובן ניתן לבנות חבילות צילום ולהתאים את השירות הנדרש עבור לקוח ספיציפי ולתאם את החבילות לפי צרכיו בכדי לספק תוצאה מושלמת. ובכדי שתדעו מה עליכם כדאי להזמין, השירותים מפורטים כאן:

 • סטילס
 • וידאו
 • מגנטים
 • אטרקציות צילום שונות


צילום סטילס

צילום סטילס - צילום תמונות סטטי. צילום סטילס הוא הסגנון היחידי המתאים לאירועים מכל הסוגים, המתעד ומעביר באופן מלא את הזכרונות רגשות ואווירה. תמונות מאוד נח לאחר מכן להדפסי

וידאו - צילום תיעודי, צילום אומנותי - אומנותי זה קליפ של צילומי חוץ או תקציר של אירוע מגוון ומחא באפקטים שונים. תיעודי יכול להדפיס, לתלות על קיר קנווס, או לפתח את התמונות בצורה יותר יצירתית. תמונה סטטית היא האופציה הנוחה והקלה ל"שיחזור" זכרונות ולרוב לא דורשת שום עזר.(כגון מחשב, לפטופ , סמארטפון וכו)

וידאו אומנותי - צילומי וידאו מקצועיים מתאימים יותר לכנסים, אירוע חברה, לתעד מידע, לתעד טקסים כגון עליה לתורה, טקס חופה, טקס ברית מילה. גמובן גם בצילומי וידאו ישנם 2 סגנונות ושנים, צילום קטע וידאו אחד ארוך, או קטעים קטניםואז מחוברים יחדיו להמחשה טובה יותר ומצומצת של האווירה.


מגנטים

מתאים לכל האירועים כאטרציה ומתנה קטנה לאורחים עח השתתפות בשימחה ולא יכול להיות בשום אופן תחליף לצילומי סטילס. אורחים ומוזמנים חוזרים הביתה מאירוע עם המגנט, ושומרים את הזכרונות. צלם מגנטים יכול לבא בשילוב עם צלם וידאו לאירועים עם תוכן מעניין (נאומים, פעילות באירוע, טקסים)


אטרקציות צילום לאירועים

אטרקציות צילום שונות: כיום השוק מוצף בעוד אורקציות שאפשר לשלב ותרענןאת נאירוע שלכםהקשורות לצילום כגון עמדת צילום סלפי, מסך ירוק, מסך לבן, בלוקים,


שיטות וסגנונות הצילום

בצילומים, לא מספיק שכל צלם וצלם והטא'ץ האישי שלו, אבל גם קיימות שיטות שונות לצילומי אירועים. שמכך מושפעת התוצאה הסופית שהנכם מקבלים ליד. אם לחלק את זה לממש שחור ולבן, שני צדדים, שני "מחנות" אז נקבל:

צילום אומנותי - צילום אירוע אומנותי מכיל בתוכו צילום אוירה, תמונות ספונטניות אך הנראות כבימוי לפעמים כמו קטע שלסרט ששמנו על "השהיה" , משחקי קרני אור ו/או פוקוס, זוויות מעניינות, חדשות ולא שגרתיות, מבט אומנותי על אירוע כולו בכלל ועל אביזרים קטנים בפרט. טא'ץ אישי של הצלם מורגש מאוד , תיעוד חיוכים ורגשות, "הקפאת" חיים אמיתיים ותוססים בתמונה.

צילום תיעודי - סגנון עיתונאי, תיעוד פרטני של אירוע, (לרוב טקס עצמו) פרמיים ישרים, זוויות ישרות וסטטיות, משחקי כדורגל או צילום אדריכלות ופחות מתאים לאירועים. כנסים של חברות, הרצאות.

לרוב אני משתדל לתעד את האירוע בצורה אומנותית ותיעודית. משמע להניות מ 2 העולמות שנותנים לי שיטות צילום כה שונות.

עריכה של התמונות

הבסיס לתמונה יפה זה. כמובן הרבה משתנים, בין העיקרים לא ספ. זה השיטה שהצלם בחר לצלם. אבל תקחו בשבון, שעריכה יכולה לשנות את התמונה ולהפוך אותה לאחרת לגמריי.

העריכה שלנו מבוססת על כמה נקודות חשובות:

 • אור טבעי
 • אווירה של המקום
 • העברת את הרגשות של האירוע
 • התאמת עריכה לסגנון אירוע


כמה עולה צלם לאירוע

מחיר צלם סטילם לאירוע החל מ 300 שח.

המחיר של צלם לאירוע יכול לנוע ולשתונות בהתאם לסוגי צילום, סוג אירוע, כמות המוזמנים ואפילו יום בשבוע. נניח אצל צלם לחתונה מחירים נעים בין 1000 ל-10000 או אף יותר. תעשו השוואת מחירים ובקרת איכות טוב לפני שאתם מזמינים צלם לחתונה במחיר זול מידי.

בכדי לקבל הצעת מחיר יותר מדוייקת ורלוונטית לאירוע שלכם אתם מוזמנים לפנות אלי ואציע לכם הצעת מחיר מותאמת במיוחד. אני לא יכול להגיד שצילום סטילס זול, אך בהחלט יכול להבטיח ששירותי צלם במחיר שפוי וצלם מחיר שמתאים לכל כיס.

צלם חתונות ואירועים ולדימיר אוסטפצ'נקו
צלם חתונות ואירועים ולדימיר אוסטפצ'נקו
צלם חתונות ואירועים ולדימיר אוסטפצ'נקו
צלם חתונות ואירועים ולדימיר אוסטפצ'נקו
צלם חתונות ואירועים ולדימיר אוסטפצ'נקו
צלם חתונות ואירועים ולדימיר אוסטפצ'נקו