מגנטים לאירועים

צלם מגנטים

WhatsApp או חייגו 054-2330001

מה זה מגנט לאירועים

מגנטים או בלוקים זו אטרקציה מעולה לאורחים שלכם. זה תמונות מודפסות ומזכרת מוחשית שניתן לקחת הביתה מהאירוע ולשמור זכרונות לשנים רבות. קוראים לזה "מגנט" עקב כך שהתמונה הינה על גבי מגנט,שאת התהליך של הפיתוח, והדפסה והדבקה לנייר מגנט מבצע צלם מיוחד במהלך או בתום האירוע) והמגנט בגב התמונה מאפשר לתמונה להתמגנט למשטחי מתכת שונים כגון מקרר או דלת כניסה.

לאילו אירועים ממולץ להזמין צלם מגנטים ולאילו לא?

חשוב להבין שזוהי אטרקציה לאורחים שלכם, ולא צלם שיכול לתעד את האירוע במלאו. מומלץ להזמין צלם לאירועים גדולים יחסית, בערך 100 ויותר מוזמנים. לאירועים יותר קטנים צלם מגנטים יכול להיות פחות אטרקטיבי, אך עם התקציב מאפשר - לכו על זה!

כמה מגנטים באמת מפיק צלם במהלך האירוע?

בממוצע צלם יכול להפיק בין 300-400 מגנטים מבלי שקצב ההכנה המגנטים יפגע באיכות המוצר. קחו בחשבון שזו כמות מגנטים כולל כפילויות. הרי כמעט בכל תמונה יופיעו כמה אנשים והצלם מחויב לעשות עותק לכל אחד מהמצולמים.

איך בנוי צוות של צלמי מגנטים?

אין חוקים בעניין הזה. צלם יכול להיות לבד. זאת אומרת שזה מצלם וחותך מגנטים וזה יכול להתאים לאירועים קטנים. לאירועים גדולים העדיפות הינה ל- 2 אנשים. אחד שאך ורק מצלם והשני רק חותך. לאירועים ממש גדולים עדיף להזמין כמה צוותים של מגנטים.

צלם מגנטים יכול להרוס את האירוע

רוב צלמי המגנטים הם צלמים מתחילים וזה בסדר. צילום מגנטים בדרך כלל אינו דורש מיומנות רבה ומקצועיות.

ישנם צלמים שרודפים אחרי הפורטפוליו ומנסים לצלם תמונות לא שגרתיות לצלם מגנטים מהאירוע. כל עוד צלם מגנטים שומר על פרופורציות ומזהה שכרגע הוא מפריע לצלם ראשי בחתונה - אין עם כך שום בעיתיות. הבעיה מתחילה כשצלם מגנטים נכנס לפריים של חופה - וצלם ראשי נאלץ לעקוף ולצלם חופה כראוי וכנדרש.

בלוקים לאירועים

בלוקים לאירוע זה טרנד חדש באירועים. רעיון של בלוקים הוא בעצם דומה למגנטים, אך התמונה מוצמדת לבלוק עץ. תמונה כזאת יכולה להיות מתנה יפה ומכובדת לאורחים שלכם. יתרון של בלוקים לעומת מגנטים שניתן לשים אותם על המדף או שולח כמו תמונות שאנחנו רגילים לראות. זה נראה ייצוגי יותר.

שילוב של בלוקים ומגנטים

אם אתם מתלבטים בין שני האטרקציות ולא יודעים מה יעדיפו האורחים אתם בהחלט יכולים לשלב באותו אירוע גם בלוקים וגם מגנטים.

צלם מגנטים יכול לצלם גם סטילס?

אני שומע המון את השאלה הזאת מלקוחותי. והתשובה היא לא! למה? מהסיבה שאלו סיגנונות צילום שונים לגמרי, ומטרות שונות.

  • צלם מגטנים מצלם תמונות פורטרט, ולא מצלם ספונטני
  • צלם מגטנים לא עורך תמונות, כי פשוט אין לו את הזמן לעריכה, הוא חייב לספק תמונות באירוע או לכל המאוחר בתום האירוע.
  • צלם מגטנים לא נמצא באירוע ללא הפסקה, הוא נאלץ ללכת לפתח תמונות, אפילו אם מדובר בצוות צלמים המורכב מצלם והעוזר שלו שחותך את המגנטים. לכן קיים סיכוי גדול לפספס רגעים החשובים במהלך האירוע.

למה המגנט דוהה?

בהקשר לזה ישנם הרבה חילוקי דעות, אני אישית טוען שהסיבה העיקרית היא קרני השמש. שמש ישירה היא זו השפיעה על הצבע של התמונה. דוגמא טובה - בקבוק קולה שנחשף לשמש המון זמן - ניתן לזהות ע"פ צד אחד דהוי יותר. כך גם עם צבע ש"עג התמונות של המגנטים. תשמרו מגנטים במקומות שאינם חשופים לשמש.

מחיר למגנטים

מחיר לצילום מגנטים באירוע כיום נמוך מכל הזמנים. השוק מוצף בצלמים זולים ולא מקצועים.

המחיר נבנה בעיקר מסוג האירוע ומכמות המוזמנים. מחיר מומלץ לצלם מגנטים בין 900 ל 1200 ש"ח.

מחיר בלוקים לאירוע

מחיר לבלוקים יכול להשתנות בהתאם לכמות הבלוקים המופקים באירוע ובמידות וגדלים של הבלוקים.

מחיר מומלץ לבלוקים בין 15-20 ש"ח ליחידה. משמע אירוע ממוצע בלוקים יעלו לכם סביבות 1300 ש"ח.

איך מקבלים תמונות מצלם מגנטים?

לרוב בתום האירוע צלם מגנטים מתחייב להעביר לכם תמונות של שצולמו למגנטים גם בצורה דיגיטלית. על מנת לוודא זאת תעיינו בהסכם ותוודאו שישנו סעיף המדבר על כך.

מסגרות למגנטים

אם עדיין לא סגרתם עם הצלם איזו מסגרת תהיה על המגנט, לפני תחילת האירוע מומלץ לגשת לצלם מגנטים בכדי לעצב מסגרת אישית ומיוחדת עבור האירוע שלכם. זה יכול להיות מיתוג שלכם או תאריך של יום החגיגה. כיתוב שם של החוגגים או/והודות על כך שהאורחים הגיעו לשימחתכם.

מה זה הגדלות של מגנטים

בונוס קטן שניתן לקבל מצלם מגנטים - הם הגדלות של מגנטים בודדים - לבעלי השימחה. מה זה הגדלות - זה תמונה נבחרת מודפסת במידות יותר גדולות מהרגילות שאנו רגילים לראות. מידות יכולות להיות חצי דף A4 או A4 שלם - תלוי בסוג המדפסת העומדת לרשותו של הצלם.

 מגנטים לאירועים ולדימיר אוסטפצ'נקו
 מגנטים לאירועים ולדימיר אוסטפצ'נקו
 מגנטים לאירועים ולדימיר אוסטפצ'נקו
 מגנטים לאירועים ולדימיר אוסטפצ'נקו