צלם לבר מצווה עליה לתורה

צילום טקס עליה לתורה בר מצווה

WhatsApp או חייגו 054-2330001

צלם לבר מצווהבר מצווה צילוםצלם לבר מצווהצלם לבר מצווהצלם לבר מצווהצלם אומנותי לבר מצווה בבית כנסתצלם לבר מצווהצלם לבר מצווהצלם לבר מצווהצילום לבר מצווהצלם עליה לתורהצלם לבר מצווהצילום אירוע בר מצווהצלם בבית כנסתצלם לבר מצווהצלם לבר מצווהקבלת תורהחתן בר מצווה קורא בתורה


ולדימיר אוסטין - צלם מקצועי בצילומי בר מצווה, עם ניסיון בר שנים בצילום בר מצווה ועליה לתורה! איכות ללא פשרות וצילום מרהיב מובטח!

צלם בר מצווה המתמחה בצילומי בר מצווה בכותל ובבית כנסת. צילום אירועים וצילום במחירים נגישים!

  • אפשרותכם להזמין צלם לבר מצווה עם התראה קצרה
  • אנו מצלמים צילומי סטילס , צילומי וידאו לבר מצווה , לא נפספס שום פרט מהאירוע!
  • צילומי משפחה טרם בקבלת פנים וצילום חברים
  • באפשרותכם להזמין צלם וידאו לבר מצווה או צלם מגנטים / בלוקים

להצעת מחיר המשתלמת ביותר: 0542330001

עליה לתורה של דור
עליה לתורה של ליאור
עליה לתורה של מתן
צלם לבר מצווה

צילום טקס העלייה לתורה בבר המצווה

כאשר מתכננים את הפקת אירוע בר המצווה לנער המגיע לגיל מצוות, משפחות רבות בוחרות להתמקד בעיקר בחגיגה עצמה הנערכת לרוב באולם שמחות או בעליה לתורה בכותל, אך שוכחות כי למעשה הטקס החשוב ביותר שיש להתמקד גם בו ובהפקתו הוא טקס העלייה לתורה, בלעדיו לא ניתן לקיים את מצוות בר המצווה.

כאשר הנער בר המצווה מגיע לגיל 13 הוא עולה לקרוא בתורה בבית הכנסת את הפרשה בה נולד על פי התאריך העברי, וכן לאחר עליה לתורה זו חלה שבת בר המצווה שלו וגם בשבת זו הוא קורא בתורה בבית הכנסת, והסיבות לחגיגה הופכות לרבות.

צלם לבר מצווהצלם לבר מצווהצלם לבר מצווהצלם לבר מצווהצלם לבר מצווהצלם לבר מצווהצלם לבר מצווהצלם לבר מצווהצלם לבר מצווהצלם לבר מצווהצלם לבר מצווהצלם לבר מצווהצלם לבר מצווהצלם לבר מצווהצלם לבר מצווהצלם לבר מצווהצלם לבר מצווהצלם לבר מצווהצלם לבר מצווהצלם לבר מצווה

עבור משפחות דתיות או שומרות מסורת קיום המצווה מוכרת יותר, אולם משפחות חילוניות לעיתים מתוודעות למקום חדש ולא מוכר ולא תמיד הן מבקרות באופן שגרתי בבית הכנסת או נוכחות בקריאת התורה ופתיחת היכל ספרי התורה. ידוע כי לפני הטקס על הנער להתכונן לקריאה בתורה, ללמוד את אופן הגיית הטעמים שזהו בעצם סגנון הפיוט בתורה, כאשר ישנה מסורת ספרדית ומסורת אשכנזית. בדרך כלל קיים בבית הכנסת מי שמכין את הנערים לקרוא היטב בתורה ולהתכונן לפרשה שלהם. אין ספק כי מדובר לכן באירוע מרגש ומיוחד כל כך, בו התינוק הרך הופך לנער אחראי בחייו העולה לקרוא לראשונה בתורה. לכן כמובן אין לוותר על הפקת טקס איכותי בעליה לתורה וכמובן על צילום הטקס כולו. אם להשקיע בלבוש חגיגי ומכובד לבית הכנסת ועד להכנת כיבוד בופה קל לאורחים, לבני המשפחה וכן למבקרים בבית הכנסת, ולהנציח כמובן את הרגעים היפים והבלתי נשכחים בזמן העלייה לתורה והקריאה בפרשה, מדובר באירוע שיא שאפילו עולה בהתרגשותו על אירוע החגיגה באולם. נער בר המצווה נמצא בראש בית הכנסת, קורא ונושא את קולו הנרגש והחושש לראשונה בתורה, מאז ומתמיד זה היה מחזה מרגש במיוחד ובייחוד לאימהות ולהורים הנרגשים. כולם מכירים גם את הסוכריות שזורקים מעזרת הנשים על ראש חתן בר המצווה בקריאות שמחות ונרגשות של צהלולים. הילדים הקטנים אוספים את הסוכריות ונהנים מהמשחק המשמח וכל האירוע כולו מלבב ומרגש במיוחד. לכן חשוב מאד להנציח רגעים אלו ולא לחשוב שזהו טקס צדדי יותר, ולא האירוע הגדול עם מאות המוזמנים בערב. לא רק שצילום הסטילס מומלץ מאד בטקס העלייה לתורה בבר המצווה, אלא רצוי אף לשלב צילום וידאו איכותי שינציח את הרגעים המרגשים והנדירים של הקריאה בתורה. אל תשכחו כי לאחר שנים רבות הנער המתבגר והופך כבר לאיש וכן כל המשפחה הנרגשת תשמח ותתרגש עד מאד לצפות בתמונות הישנות ובזיכרונות היפים, ולהיזכר בכל הרגעים המיוחדים הללו. הקפידו להשקיע בצלם מקצועי כיוון שחשיבות הצלם לעליה לתורה היא גדולה ביותר.

צלם לבר מצווה

אנשים רבים חושבים בטעות כי אפשר גם לצלם לבד, הרי כולם מצלמים מהטלפון הנייד שלהם, וזו משימה קלה, ועוד באירוע קצר ולא מרכזי של עליה לתורה. או שאפשר להביא איזו מצלמה דיגיטלית ולצלם זה לא כזה סיפורי, אך אין זה לחלוטין כך. ולא ניתן להשוות צילום חובבני של כל אחד לצילום המקצועי של צלם מיומן שזהו מקצועו. ובייחוד לצלם את טקס העלייה לתורה בבר המצווה אינו דבר מיותר ורק צלם איכותי יצלם את התמונות הטובות ביותר, לא ישכח שום פרט ויציג את כל האורחים ובני המשפחה באור מחמיא ומקורי.

טקס עליה לתורה - בר מצווה. צלם ולדימיר אוסטין
בר מצווה בכותל

צלם טוב לעליה לתורה יבצע את הצילום המקצועי על הצד הטוב ביותר. זכרו כי מדובר באירוע אישי ואינטימי קטן והכימיה עם הצלם צריכה להיות טובה בכדי לצלם את התמונות המושלמות והיפות ביותר, למצוא את הרגעים המרגשים ביותר, לספר את הסיפור המרגש של האירוע המיוחד ולהנציח רגעים של פעם בחיים. צלם שמתקשר היטב יוכל גם להיות קשוב בצורה הטובה ביותר לבקשות ולדרישות המיוחדות שלכם, וכן להיות עם סבלנות ואורך רוח לצילומים רבים ובשעות מוקדמות. לכן מומלץ לא רק לערוך השוואת מחירים ולחשוב על המחיר האטרקטיבי לצלם שינציח את האירוע שלכם, אלא להתמקד יותר בצלם איכותי עם המלצות וניסיון בצילום שטח בבית הכנסת, זהו צילום ששונה לחלוטין מצילום אירוע ערב גם מבחינה טכנית ומבחינת התאורה והחלל.

בר מצווה בכותלבר מצווה בכותלבר מצווה בכותלבר מצווה בכותל
צלם לבר מצווהצלם לבר מצווהצלם לבר מצווהצלם לבר מצווהצלם לבר מצווהצלם לבר מצווהצלם לבר מצווה
טקס עליה לתורה - בר מצווה. צלם ולדימיר אוסטין
טקס עליה לתורה - בר מצווה. צלם ולדימיר אוסטין
צלם לבר מצווהצלם לבר מצווהצלם לבר מצווהצלם לבר מצווהצלם לבר מצווהצלם לבר מצווהצלם לבר מצווהצלם לבר מצווהצלם לבר מצווהצלם לבר מצווהצלם לבר מצווה
טקס עליה לתורה - בר מצווה. צלם ולדימיר אוסטין
טקס עליה לתורה - בר מצווה. צלם ולדימיר אוסטין
טקס עליה לתורה - בר מצווה. צלם ולדימיר אוסטין
טקס עליה לתורה - בר מצווה. צלם ולדימיר אוסטין
טקס עליה לתורה - בר מצווה. צלם ולדימיר אוסטין
טקס עליה לתורה - בר מצווה. צלם ולדימיר אוסטין

מאז המון שנים אני ולדימיר אוסטין מצלם אירועי בר מצווה ויכול להבטיח ללקוחותי איכות מירבית והתמקצעות שאני מקפיד ומדגיש לבצע בכל אירוע ואירוע . הניסיון גורם לכך שאני מתחשב בכל פרט ופרט, ומקפיד על סגנון צילום ברמה גבוה, סגנון צילום אירופאי, שאנו רואים בסרטים שכולנו אוהבים. כך של מצולם רואה עצמו כמו חלק מסרט קטן ומעניין.

אני עובד בכל הארץ, ולכן אני צלם המוביל בצילומי בר מצווה בישראל, ועוסק בתחום הצילום יותר מעשור. הסירו כל דאגה מליבכם, כל עוד הגעתם לאתר שלי - אתם יכולים לדעת שכאן תקבלו את מלאה היחס, תשומת לב, ושירות ללא מתחרים. ציוד איכותי, וצוות הצלמים שנבחר בקפידה וניסיון רב בצילום בר מצווה.

אל תהססו - תצרו קשר וכבר תבינו מדוע לבחור בי כצלם לבר מצווה של בנכם.

אני במידת הצורך דואג להביא למקום האירוע את הצוות המקצועי, מנוסה, ואדיב, לצילומי בר מצווה, שיודע לתעד ולתפוס בכל קליק של מצלמה את האירועים הספציפיים וספונטניים של כל אירוע.

אני יודע להגיע לכל נער עם יחס ומתאים את עצמי לסיטואציה ודרכי גישה ייחודיות לכל אחד. הרי כולנו יודעים - סשן צילומים מאוד מושפע מצלם לבר מצווה, ולכן, אני אדאג לא רק לתעד זכרונות אלה לתת לנער להרגיש במקום "בזבוז זמן" בצילומים - הרגשה של כיף וחוויה. הרי בר מצווה לא חוגגים כל שנה!

בעזרת ציוד העומד לרשותי - הכי מתקדם בשוק - האופציה שלכם לבחור את הטוב ביותר - איכות התמונות שאני מצלם הינם ב HD.

וכמובן מחירים שלא יאפשרו לכם אופציה אחרת אלה לשריין תאריך ולעבור לארגון שאר הדברים לבר מצווה - כי את הצלם כבר מצאתם!

סטודיו ולדימיר אוסטין מעניק 10% הנחה ללקוחות חוזרים

צילמתי לכם חתונה או ברית לבן הבכור- תקבלו 10% הנחה על צילום אירוע או בוק משפחה. המבצע מוענק ללקוחות חוזרים ובני משפחותיהם. בהזמנת צילום ולזיכוי 10%הנחה יש לציין קוד קופון "לקוח מרוצה".

בנכם אשר שנראה לכם שעתה חזר מהגן, השניה ראיתם אותו מתחיל כיתה א', כבר עומד מול גיל קבלת המצוות. כה מהר הזמן טס. טבעי מאוד שחגיגת הבר מצווה הופכת להיות חגיגה גדולה ושמחה! זהו בעצם המסורת העתיקה כסמל לכניסה לחיי הבגרות והתחלת הסוף של הימים בהם היה ילד קטן. אני נרגש להזמינכן ללקט את הרגעים הקסומים מהאירוע עם צלם לבר מצווה במחיר זול, אשר יגיע לכל נקודה במרכז, וילווה אתכם בכל הטקס המרגש, כך גם ימשיך צלם לאירוע בר מצווה.

כאן באתר עומדת בפניכם אופציה להזמין חבילת צילום לבר מצווה הכוללת צילום סטילס, או מורכבת מצילומי וידאו לבר מצווה או תוספת של צילום מגנטים לבר מצווה. כמובן זאת אפשר לבחור בהתאם לאופי האירוע ולייחודיותו. לדוגמא לחלק מאירועי בר מצווה מספיק צילום סטילס לבר מצווה, ולחלק אחר של אירועים יתאימו צילומי וידאו כתוספת לחבילה הבסיסית. הרי לרגעים אלו. תרצו לחזור ולצפות בהם כעבור זמן מה, ואני דואג לאיכות תיעוד ורמה גבוה במקצועיות.

צילומי משפחה בבר מצווה זוהי סיבה מצוינת לערוך את התמונות לאלבום דיגיטלי מהודר.

כיום בעידן הטלפונים אנו נוהגים ואוהבים להצטלם הרבה, עם חברים, קרובים, עמיתים לעבודה. כאן תוכלו לבחור לכם הזמנות מצויינת לתעד את כל קרוביכם ולשמח כל פעם שתפתחו אלבום תמונות עם כל האהובים שלכם.

אני צלם לבר מצווה מזה שנים רבות וניתן להזמין את שירותי דרך האתר או ביצירת קשר טלפוני, כמו כן ניתן לתאם חבילות צילום בהתאם לבקשתכם , ודרישותכם שימולאו על ידי או על ידי צוות הצלמים שלי בכיף ואהבה.

ו.. כולנו סביב הנער!

בין אם יהיה צלם לבר מצווה בכותל או לפי בחירתם אתם מחפשים צלם לבר מצווה בבית כנסת, אנו נקפיד לעצב את האלבום החגיגי סביב חתן בר מצווה, וכל החוגגים סביבו. האלבום הדיגיטלי מעוצב בקפידה ואהבה עם הדגשת החגיגה המרגשת לנער שעתה חגג יום הולדת השלוש עשרה. וכל פעם שתפתחו את האלבום להביט ולהתבונן בתמונות מהחגיגה - זוהי תהיה הצלחה גדולה עבורי.


חגיגה מבעד לעדשה

ארץ ישראל היא לא כה גדולה שאין אפשרות להגיע ממקום למקום תוך שעות ספורות . לרוב צלם במרכז - יכול להגיע לאזור השרון, גוש דן או שפלה ללא בעיה כלל. כך גם אני - אני מגיע לכל אזור המרכז ואם אתם מחפשים צלם לעליה לתורה בכותל אז גם זו לא תהיה בעיה. צילום בר מצווה בכותל זהו צילום המשלב בתוכו המון אם זהו מנהג עתיק ומרגש, ואם זהו צילום מרגש של אירוע משפחתי ואירוע אישי של הנער המתבגר . אני מתייחס לכל אירוע כאירוע יחיד ומיוחד ושם לב ומתעד דברים המאפיינים והמייחדים את האירוע והנער החוגג. כמו כן גם ההתייחסות למיקום האירוע חשובה מאוד בעיני בתור צלם לבר מצווה. כגון - אני כצלם לבר מצווה בבית - חייב להקפיד ולשמור על הקו הרגיש והתייחסות לכל בני המשפחה אך כמובן באינטרקציה עם הנער החוגג.

מה המחיר של צלם לבר מצווה? צלם במחיר זול לא בהכרח מבטיח לכם את האיכות המיטבית, מחיר צלם לבר מצווה יכול לנוע מחבילה לחבילה, אך מחיר משתלם בוודאות מובטח לכם. מחיר צלם לבר מצווה יכול לנוע בין 1500 שח ל 4000 ש"ח. כמובן המחיר מורכב מכמה סעיפים שיכולים לקחת את המחיר של צילום לבר מצווה בכותל לכיוון אחד של הסקאלה וצלם לעליה לתורה בבית כנסת של חבר יהיה זול יותר - הכיוון ההפוך של הסקאלה. מאוד תלוי במרכיבים שמשתנים ותלויים בחבילת צילום לבר מצווה שבחרתם.

צלם בר מצווה בכותל

חגיגת בר מצווה בכותל זהו אירוע מרגש בהחלט וקורה פעם אחת בחיים . ללא היסוס זוהי החלטה נכונה עבור בינכם והוא יהיה גאה ושמח לעמוד במעמד כה מרגש והיסטורי. אני אשמח להיות חלק ולתעד את אירוע מצוות בכותל כצלם לבר מצווה בכותל. לצורך תיעוד וצילום בר מצווה בכותל אני מגיע לכותל ומתעד את האירוע המרגש. בר מצווה בכותל הוא לא רק אירוע משמח אלה אירוע חשוב במקום קדוש שאף מגיעים עליו אורחים ומוזמנים מחו"ל. כותל זהו מקום קדוש לכל עם היהודי. חשיבותו של טקס עלייה לתורה בכותל ניתן למדוד בכמות התושבים שמגיעים מחול. מחפשים צלם לבר מצווה באמריקה שיגיע איתכם לארץ? תשקלו עוד אופציות. צלם לכותל בישראל בר ניסיון רב זמין בכל עת ליצירת קשר ניתן לחייג לטלפון בראש העמוד.

מה כוללת חבילת בר מצווה בכותל

חבילת צילום לבר מצווה משתנה מאירוע לאירוע. אך לרוב נהוג להזמין צלם וידאו וצלם סטילס לאירוע בר מצווה. ברוב המקרים ניתן להזמין צלם סטילס מנקודת העליה לאוטובוסים עד ירושלים שכולל צילום עליה לתורה בכותל וגם את המסעדה ו/או תחנות נוספות וכל בפעילויות שנעשות באותו יום.

צילומים ברמה גבוה ועבודה מול צוותי צלמים מקצועיים - צלמים ברי ניסיון רב בצילום אירוע בכותל בר מצווה ועלייה לתורה.

צילום איכותי ומקצועי בכל הארץ - צלם לבר מצווה מנוסה הטוב יותר בתחומו.

צלם עליה לתורה בכותל המגיע מכל נקודה בארץ - לצלם את האירוע בר מצווה בכותל

לא מעט אנשים מחפשים צלם לבר מצווה בכותל באמריקה, שיגיע ויצלם אירוע חגיגי , בסגנון אירופאי, ובאיכות גבוה. צלם לבר מצווה שיודע למצא דרך טובה לחתן בר מצווה, להתחבר עליו, ולדאוג לכך שנער בר מצווה ירגיש שנח מול המצלמה. הלחץ שיש לו להתמודד כל היום הוא לא קטן, ועל צלם לבר מצווה לקחת זאת בחשבון ולהתנהג לנער בעדינות וחברות. אני צלם לעלייה לתורה בכותל המון שנים, עם ניסיון וידע רב, מקצועיות ודמיון גדול שעוזר לי לייצר את המיטב מאירוע עלייה לתורה בכותל.

נותן שירות במרכז, אזור השרון, דרכי ניתן להזמין צילום עליה לתורה בבית כנסת וצלם לבר מצווה.

לתשומת ליבכם:

נשארו תאריכים בודדים פנויים לחודש הקרוב אל תמתינו לדקה אחרונה! התקשרו לבדיקת תאריך ושריון כבר עכשיו. חשוב להבהיר לעיתים צלם במחיר זול - משמע ירידה באיכות! לכן מחיר מעט גבוה יותר הוא לא בהכרח הפסד שלכם! לעומת זאת, יש לקחת בחשבון שיש המון צלמים פחות מקצועיים וזולים שללא בדיקה מצדכם חשש להישאר עם זיכרון מריר מהאירוע שלכם.