בר המצווה עליה לתורה

צילום טקס עליה לתורה בר מצווה

WhatsApp או חייגו 054-2330001


ולדימיר אוסטין - צלם מקצועי בצילומי בר מצווה, עם ניסיון בר שנים בצילום בר מצווה ועליה לתורה! איכות ללא פשרות וצילום מרהיב מובטח!

צלם בר מצווה המתמחה בצילומי עליה לתורה בכותל ובבית כנסת. צילום אירועים וצילום במחירים נגישים!

  • אפשרותכם להזמין צלם לבר מצווה עם התראה קצרה
  • אנו מצלמים צילומי סטילס , צילומי וידאו לבר מצווה , לא נפספס שום פרט מהאירוע!
  • צילומי משפחה טרם בקבלת פנים וצילום חברים
  • באפשרותכם להזמין צלם וידאו לבר מצווה או צלם מגנטים / בלוקים

להצעת מחיר המשתלמת ביותר: 0542330001

צילום טקס העלייה לתורה בבר המצווה

כאשר מתכננים את הפקת אירוע בר המצווה לנער המגיע לגיל מצוות, משפחות רבות בוחרות להתמקד בעיקר בחגיגה עצמה הנערכת לרוב באולם שמחות או בעליה לתורה בכותל, אך שוכחות כי למעשה הטקס החשוב ביותר שיש להתמקד גם בו ובהפקתו הוא טקס העלייה לתורה, בלעדיו לא ניתן לקיים את מצוות בר המצווה.

כאשר הנער בר המצווה מגיע לגיל 13 הוא עולה לקרוא בתורה בבית הכנסת את הפרשה בה נולד על פי התאריך העברי, וכן לאחר עליה לתורה זו חלה שבת בר המצווה שלו וגם בשבת זו הוא קורא בתורה בבית הכנסת, והסיבות לחגיגה הופכות לרבות.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

עבור משפחות דתיות או שומרות מסורת קיום המצווה מוכרת יותר, אולם משפחות חילוניות לעיתים מתוודעות למקום חדש ולא מוכר ולא תמיד הן מבקרות באופן שגרתי בבית הכנסת או נוכחות בקריאת התורה ופתיחת היכל ספרי התורה. ידוע כי לפני הטקס על הנער להתכונן לקריאה בתורה, ללמוד את אופן הגיית הטעמים שזהו בעצם סגנון הפיוט בתורה, כאשר ישנה מסורת ספרדית ומסורת אשכנזית. בדרך כלל קיים בבית הכנסת מי שמכין את הנערים לקרוא היטב בתורה ולהתכונן לפרשה שלהם. אין ספק כי מדובר לכן באירוע מרגש ומיוחד כל כך, בו התינוק הרך הופך לנער אחראי בחייו העולה לקרוא לראשונה בתורה. לכן כמובן אין לוותר על הפקת טקס איכותי בעליה לתורה וכמובן על צילום הטקס כולו. אם להשקיע בלבוש חגיגי ומכובד לבית הכנסת ועד להכנת כיבוד בופה קל לאורחים, לבני המשפחה וכן למבקרים בבית הכנסת, ולהנציח כמובן את הרגעים היפים והבלתי נשכחים בזמן העלייה לתורה והקריאה בפרשה, מדובר באירוע שיא שאפילו עולה בהתרגשותו על אירוע החגיגה באולם. נער בר המצווה נמצא בראש בית הכנסת, קורא ונושא את קולו הנרגש והחושש לראשונה בתורה, מאז ומתמיד זה היה מחזה מרגש במיוחד ובייחוד לאימהות ולהורים הנרגשים. כולם מכירים גם את הסוכריות שזורקים מעזרת הנשים על ראש חתן בר המצווה בקריאות שמחות ונרגשות של צהלולים. הילדים הקטנים אוספים את הסוכריות ונהנים מהמשחק המשמח וכל האירוע כולו מלבב ומרגש במיוחד. לכן חשוב מאד להנציח רגעים אלו ולא לחשוב שזהו טקס צדדי יותר, ולא האירוע הגדול עם מאות המוזמנים בערב. לא רק שצילום הסטילס מומלץ מאד בטקס העלייה לתורה בבר המצווה, אלא רצוי אף לשלב צילום וידאו איכותי שינציח את הרגעים המרגשים והנדירים של הקריאה בתורה. אל תשכחו כי לאחר שנים רבות הנער המתבגר והופך כבר לאיש וכן כל המשפחה הנרגשת תשמח ותתרגש עד מאד לצפות בתמונות הישנות ובזיכרונות היפים, ולהיזכר בכל הרגעים המיוחדים הללו. הקפידו להשקיע בצלם מקצועי כיוון שחשיבות הצלם לעליה לתורה היא גדולה ביותר.

אנשים רבים חושבים בטעות כי אפשר גם לצלם לבד, הרי כולם מצלמים מהטלפון הנייד שלהם, וזו משימה קלה, ועוד באירוע קצר ולא מרכזי של עליה לתורה. או שאפשר להביא איזו מצלמה דיגיטלית ולצלם זה לא כזה סיפורי, אך אין זה לחלוטין כך. ולא ניתן להשוות צילום חובבני של כל אחד לצילום המקצועי של צלם מיומן שזהו מקצועו. ובייחוד לצלם את טקס העלייה לתורה בבר המצווה אינו דבר מיותר ורק צלם איכותי יצלם את התמונות הטובות ביותר, לא ישכח שום פרט ויציג את כל האורחים ובני המשפחה באור מחמיא ומקורי.

טקס עליה לתורה - בר מצווה. צלם ולדימיר אוסטפצ'נקו

צלם טוב לעליה לתורה יבצע את הצילום המקצועי על הצד הטוב ביותר. זכרו כי מדובר באירוע אישי ואינטימי קטן והכימיה עם הצלם צריכה להיות טובה בכדי לצלם את התמונות המושלמות והיפות ביותר, למצוא את הרגעים המרגשים ביותר, לספר את הסיפור המרגש של האירוע המיוחד ולהנציח רגעים של פעם בחיים. צלם שמתקשר היטב יוכל גם להיות קשוב בצורה הטובה ביותר לבקשות ולדרישות המיוחדות שלכם, וכן להיות עם סבלנות ואורך רוח לצילומים רבים ובשעות מוקדמות. לכן מומלץ לא רק לערוך השוואת מחירים ולחשוב על המחיר האטרקטיבי לצלם שינציח את האירוע שלכם, אלא להתמקד יותר בצלם איכותי עם המלצות וניסיון בצילום שטח בבית הכנסת, זהו צילום ששונה לחלוטין מצילום אירוע ערב גם מבחינה טכנית ומבחינת התאורה והחלל.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image
טקס עליה לתורה - בר מצווה. צלם ולדימיר אוסטפצ'נקו
טקס עליה לתורה - בר מצווה. צלם ולדימיר אוסטפצ'נקו
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image
טקס עליה לתורה - בר מצווה. צלם ולדימיר אוסטפצ'נקו
טקס עליה לתורה - בר מצווה. צלם ולדימיר אוסטפצ'נקו
טקס עליה לתורה - בר מצווה. צלם ולדימיר אוסטפצ'נקו
טקס עליה לתורה - בר מצווה. צלם ולדימיר אוסטפצ'נקו
טקס עליה לתורה - בר מצווה. צלם ולדימיר אוסטפצ'נקו
טקס עליה לתורה - בר מצווה. צלם ולדימיר אוסטפצ'נקו