מגנטים לברית

אטרקציאת מגנטים לאירוע ברית מילה

WhatsApp או חייגו 054-2330001

הזמנת צילומי מגנטים לטקס ברית המילה

אטרקציית צילומי המגנטים הפכה בשנים האחרונות לאטרקציית חובה בכל אירוע, אשר מאד אהובה על האורחים במיוחד, שנהנים ושמחים לחזור בסופו של כל אירוע עם מגנטים ותמונות שלהם עם המכרים ובני המשפחה למזכרת מיוחדת שתישאר עמם. בניגוד לצילום של תמונה באירוע, התמונה נשארת באלבום המשפחתי של בעלי האירוע, והאורחים אף כלל אינם זוכים לראות את התמונות שצולמו, יתכן והם יראו תמונות מהאירוע ברשת החברתית או בואצאפ, אך התמונות יישארו למעשה שם ולא פיזית מול עיני האורחים. לכן לאטרקציה של צילומי מגנטים בכל אירוע וגם באירועים של ברית מילה, יש יתרונות רבין והיא הפכה כבר מזמן לאטרקציה מקסימה ויעילה. התמונות כבר לא נעלמות בנייד או ברשתות החברתיות, אלא מודבקות לרוב על המקרר אן על דלת הבית וכך למעשה רואים אותן ונזכרים באירוע המשמח והמרגש כמעט בכל יום. בנוסף כל אורח חוזר למעשה עם מזכרת מרגשת ונפלאה שהוא שמח ומאושר לראות את המזכרת הזו מול עיניו, וכיום כמות המגנטים שניתן לצלם בכל אירוע היא כמות גדולה ביותר, שאינה מגבילה את האורחים וכך הם נהנים מאד באירוע עצמו ואוהבים להצטלם בכל הזדמנות. כל אורח שמח לחזור עם מגוון תמונות מרגשות עם בני המשפחה או המכרים, והרגעים היפים מונצחים ונשארים מול העיניים ומהווים קישוט משמח ומרגש בכל בית.

להזמנת צלם לאירוע ברית מילה 0542330001

צלם מגנטים לברית מילה
צלם מגנטים לברית מילה

ישנם החושבים כי כיוון שחגיגת ברית המילה היא חגיגה קצרה יחסית, הנערכת בשעות היום ואין השקעה רבה בחגיגה זו כפי שמשקיעים יותר באירועי חתונות או בר מצווה ובת מצווה, אז אולי כדאי יהיה להסתפק רק בצלם סטילס ולא להוסיף צלם מגנטים, אולם זו חשיבה מוטעית. ולמעשה עדיף יהיה להשקיע בצילום המגנטים גם באירוע של ברית מילה ואם כבר לוותר על צילום סטילס, כיוון שכל צילומי המגנט הם למעשה גם תמונות לכל דבר שניתן לפתח בכל שלב ולהכין מהם מגוון של אלבומים דיגיטליים, אבל לחלוטין לא יהיה כדאי לוותר על מזכרת מיוחדת זו של שילוב צילום תמונות על מגנטים, האורחים ישמחו לחזור עם המזכרת היפה ועם תמונות אישיות שלהם מהאירוע בו נכחו. כאשר אתם בוחרים את צלם המגנטים שלכם חשוב יהיה לסגור עמו מראש על כמות המגנטים שתקבלו וכן לבדוק את איכות המגנטים ואת ההמלצות על הצלם הנבחר. המקצועיות ואיכות הפיתוח הן חשובות ביותר בכדי לקבל לא רק מגנטים ברורים המצולמים באיכות גבוהה עם כל התאורה הנכונה הנדרשת, אלא כיוון שמדובר גם בפיתוח על מגנט יש לוודא כי אתם מקבלים את החומרים הטובים ביותר, ואת האיכות הגבוהה ביותר. מגנטים רבים באיכות פיתוח ירודה או מחומרי צילום ירודים עלולים לדהות עם השנים ולמעשה המזכרת המיוחדת והמרגשת כבר עלולה להפוך לבלתי יעילה ובלתי ברורה. זה עלול ליצור אי נעימות והאורחים יאלצו אולי אף לזרוק את המגנט לפח אם התמונה כבר הפכה לדהויה מטושטשת וחיוורת, גם איכות הצילום צריכה להיות ברמה גבוהה ומקצועית לכל דבר, למשל שלא יהיה חשוך מדי בתמונה ומצד שני אם מדובר בצילום בשטח או בחלל פתוח שתאורת היום לא תסנוור את תטשטש את זהות המצולמים, שלא יצאו עיניים אדומות מהפלאש למצולמים וכדומה. בנוסף חשוב שצלם המגנטים ינציח גם רגעים דינאמיים רבים ולא רק יצלם את האורחים במצב סטטי, בו הם עומדים בשורה יחד או מצטלמים רק סביב השולחן, התמונות המרגשות והיפות ביותר נוצרות מתוך תנועה - לצלם את ההורים ואת בני המשפחה במהלך טקס הברית, או רוקדים על הרחבה, אין ספק כי כך כולם ייהנו יותר לקבל תמונות מיוחדות ודינאמיות שלהם למזכרת על מגנט.

חשוב לא למהר לבחור בחבילה זולה מדי, כיוון שאתם עלולים גם לקבל תוצאות שאינן איכותיות בהתאם. שוק צלמי המגנטים הפך לאין סופי ולכן עליכם לבדוק את השוק ולא ללכת על הצעות זולות שעלולות להיות מחשידות. כאמור האיכות של המגנט תהיה קריטית מאד להצלחת התמונות ולעובדה שהמגנטים הם מזכרת שאמורה להישאר בידיכם ובידי האורחים משך שנים ארוכות מבלי לדהות או להתפורר ולהיהרס.

צלם מגנטים לברית מילה
צלם מגנטים לברית מילה