טיפים של צלם לברית

מה לובשים לאירוע ברית מילה

WhatsApp או חייגו 054-2330001

צלם לברית מילהצלם לברית מילהצלם לברית מילהצלם לברית מילהצלם לברית מילהצלם לברית מילהצלם לברית מילהצלם לברית מילהצלם לברית מילהצלם לברית מילהצלם לברית מילהצלם לברית מילהצלם לברית מילהצלם לברית מילהצלם לברית מילהצלם לברית מילהצלם לברית מילה

להזמנות: 0542330001

שמלה לברית מילה זה משהו שמתחיל להעסיק אימא צעירה מהרגע שבאולטרסאונד מתגלה שזה בן! איך לבחור שמלה לברית מילה? איזה צבע שמלה יתאים לצילום ברית מילה? מאיפה רוב האימהות מתלבשות לברית מילה? אלו ועוד תשובות תגלו בהמשך ;

ולדימיר אוסטין - צלם לברית מילה חולק את הניסיון מהשטח.


היכן לרכוש את השמלה?

לפני שאת רצה לקניון לחפש בהיסטריה, כדאי לך לעבור בכמה מקומות שבהן כמעט בטוח תמצאי משהו והחנויות שבהן לרוב מתלבשות לברית מילה זה בגליתה, זארה, או אם ברצונך להשקיע ממש אז לכי על שמלת מעצבים - בטוח תיראי מושלמת!


איזה צבע של השמלה?

לצבעים בחיינו יש המון השפעה, הצבע משפיע על התת מודע וגורם להגיב בצורה מסוימת לסיטואציות שונות בהתאם לצבע שנחשפנו עליו עתה, אבל אף אחד לא ביטל את האופנה, ולפעמים כל מה שאנו רוצים זה לעקוב אחר הטרנדים האחרונים שהם:

  • לבן - ללבוש שמלה לבנה, נשפכת מהחזה (שזה גם יכול להתאים למישהי שעתה עברה לידה והגוף עוד לא הספיק להתאושש)

יתרונות: כמובן מבחינת הצילום הלבן הוא משתלב מושלם ומוסיף אור וחגיגיות לתמונה. מרגש ויפה במיוחד כשגם האב לבוש בחליפה לבנה.

חסרונות: מבחינת נוחות לפעמים בימים אחדים אחרי הלידה הגוף לא חוזר לעצמו ב 100 אחוזים ולכן חשוב להיות מוכנה לבדיקה מרבית של המצב. הלבן מתלכלך במהירות ואם התיישבת על כיסא לא נקי יראו זאת ישר. תיקחי את הנ"ל בחשבון ותשקלי עד כמה זה יכול להפריע לך.

  • שחור - בתקופה האחרונה גם שמלה שחורה נכנסה חזק לשמלה חגיגית לברית מילה, אני כצלם נהנה לראות זאת .

יתרונות: שחור מוסיף קצת עומק, מסתוריות, מחטב ומוסיף אלגנטיות. ללא ספק שתרגישי בנח יותר בשחור מסיבות נשיות, אבל לא כל אחת מתחברת לצבע.

חסרונות: לפעמים בתמונות ובצילום השחור נבלע ולא רואים היטב את כל הרקמה, לכן ככל האפשר ניתן לבחור שמלות באיבוד תחרה שחורה או פייטים שניתן יהיה לראות עומק גם בתמונה.


  • כסוף - אם תרצי קצת לצאת מהקלאסיקה, להיות מיוחדת ויפה ולא למשוך את כלל תשומת הלב מהבן שלך - כסוף זו בחירה נהדרת.

יתרונות: מצטלם בצורה מושלמת עקב שינוי גוונים וטקסטורה, משתלב עם (כמעט) כל חליפה של חתן וחליפת ברית של התינוק, לא בולט מידי, לא קודר מידי, חגיגי וטרנדי.

חסרונות: אין.


  • צבעים אחרים: לאחרונה נתקלתי גם בהעדפה בירוק דשא מבד משי, או תכלת ביבי. כאן מה שנח מתאים ומה הכי נראה לך לעין - רק בבחירת הצבע של שמלה לברית יש להתייחס לסוג הבד


באיזה שלב לקנות את השמלה לפני הלידה או אחרי?

אין אישה שלא תוהה לעצמה מתי עדיף לקנות שמלה לברית מילה? בואו ננסה להבין מה העדיפות.

  • אחרי הלידה

יתרונות: התאמה מיטבית של הבגד - הגוף מאוד משתנה ממה שהיית לפני הלידה, הגזרה שלך דיי משתנה ופתאום סגנון מסוים נראה אחרת על הגוף

חסרונות: מחסור בזמן - לפעמים, הורים טריים נתקלים בכך שכל החיים שלהם משתנים, וכעת הינן סביב הקטנטן המתוק, ויש כאלו שלא יתפסו ישר איך מתנהלים נכון את הזמן. לכן, אם לא קנית שמלה לפני - תנסי לראות איך את עושה את זה, משאירה את הקטנטן עם אבא/סבתא, או לוקחת אותו אתך? אם את מניקה - יש לך בערך שעה וחצי להכל מהכל. חולשה אחרי לידה - לאחר הלידה הגוף של אישה מתאושש, תהליך שלרוב לוקח בערך כחודש חודשיים ולכל אחת זה שונה ואף יכול לקחת גם יותר. לא כל אחת תצליח לעמוד במשימה ולקבל מזה הנאה. תלוי סיטואציות קיצוניות - חיינו הינם הרפתקה, וישנם מקרים שונים המצריכים אשפוז של כמה ימים של האם או של התינוק אם זה עקב צהבת ילודים או קפיצות לחץ דם של האימא. סיטואציות אלו אנו לא יכולים לצפות ולתכנן מראש, רק במקרה כזה, גם לחפש שמלה לברית זה יכול להיות מאתגר.


  • לפני הלידה

יתרונות: רוגע- בלי לחץ, פאניקה, הכל מסודר, את בוחרת עם ראש נקי מה שאת אוהבת, ומה שנראה יפה בעינייך כמה זמן שנח לך לטייל בקניון.

חסרונות: די קשה לבחור מידה, לאחר הלידה ההורמונים יכולים לקפץ ותוכלי למצוא עצמך בוחרת שמלה חדשה

אבל עדיין - לפחות יהיה לך משהו לשים אם לא תצליחי למצוא כלום.

מה שאפשר להמליץ זה באמת, אפשר לראות ולבחור כמה ימים לפני את הכמה שמלות שנראות לך, אולי כאלו שלא מחייבות להיות רזה, וכבר לדעת מה ברצונך לקנות, וכך הבחירה והטיול בחנויות יכול להיות קצר וקולע - בדיוק תמדדי ותראי שזה אכן מתאים לך.


מה עם השאר?

תחשבי על בגדים מחטבים, אולי שיהיה לך מוכן מלפני הלידה, את אף פעם לא יודעת איך יגיב הגוף שלך והכל תלוי במבנה - תישארי רזה ישר אחרי הלידה או שהנפיחות תישאר לחודש - חודשיים.

תחשבי על עקבים בסימן שאלה - עקבים זה לאמיצות ! זה יכול להיות קשה לגרד את עצמך מהמיטה בבית (אלא את עדיין על אדרנלין מטורף מלידה) , אבל אם הלכת על אול - אין ולבשת עקבים - תרחמי על עצמך וקחי נעל ספייר נוחה שתהיי לך לאחר צילומי משפחה.

אז בעצם מה צריך כדי להיראות מושלם ביום של הברית?

חשוב מאוד לא לוותר על איפור ושיער , שמלה מגליתה וצלם תותח שידע לצלם אותך מזווית מושלמת!

להצעת מחיר חייגו 0542330001

ולדימיר אוסטין - צלם אירועים