צלם לברית מילה

צילום אירוע ברית מילה

WhatsApp או חייגו 054-2330001


  • "צלם בחסד עליון!!! הייתי אחרי לידה ומן הסתם שלא היה לי כח להתעסק בענייני הברית אז השארתי הכל לבעלי.. הוא בא ואמר לי שמצא צלם מהגוגל כמובן שהייתי מודאגת כי מי לוקח צלם מגוגל בלי המלצות חחח ואז הגעתי לברית ופגשתי אדם מדהים חייכן מוכשר ומלא נתינה התמונות היו מעלפותת ברמה שהצטערתי שלא הכרתי אותו ולקחתי אותו ליום החתונה והמחיר פשוט שווה ולא יקר כמו של אלו ששוחטים והתמונות והאלבום הגיעו מהר בקיצורר אל תתלבטו בכלל" - נטלי זנדני

  • "אני ממליצה מכל הלב על ולדימיר, היה הצלם אצלנו בברית. ולדימיר מאוד שירותי ענה על כל השאלות שלנו בסבלנות, הגיע לאירוע בזמן והכי חשוב צלם מקצועי!!" - Liraz Udai

  • "צלם בחסד - עם יכולת מדהימה להתחבר לאנשים- והוצאת תמונות מדהימות, טבעיות. מומלץ בחום!" - Hila Oren

  • "צלם מדהים, מוכשר עם יחס אישי וחם, ממליצה לכולם, כל תמונה יוצאת מהממת, זכרונות שנשארים לנצח." - Ilona Goldshtein

לתשומת ליבכם:

נשארו תאריכים בודדים פנויים לחודש הקרוב אל תמתינו לדקה אחרונה! התקשרו לבדיקת תאריך ושריון כבר עכשיו. חשוב להבהיר לעיתים צלם במחיר זול - משמע ירידה באיכות! לכן מחיר מעט גבוה יותר הוא לא בהכרח הפסד שלכם! לעומת זאת, יש לקחת בחשבון שיש המון צלמים פחות מקצועיים וזולים שללא בדיקה מצדכם חשש להישאר עם זיכרון מריר מהאירוע שלכם.

"בַּיּוֹם הַהוּא כָּרַת יְהוָה אֶת אַבְרָם בְּרִית לֵאמֹר לְזַרְעֲךָ נָתַתִּי אֶת הָאָרֶץ הַזֹּאת מִנְּהַר מִצְרַיִם עַד הַנָּהָר הַגָּדֹל נְהַר פְּרָת."

"וּנְמַלְתֶּם אֵת בְּשַׂר עָרְלַתְכֶם וְהָיָה לְאוֹת בְּרִית בֵּינִי וּבֵינֵיכֶם"

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

צלם לברית מילה

טקס ברית מילה זהו מעמד מרגש ביותר להורים להיות בכריתת ברית בין בנם הנולד לבין ה'.

ברית מילה הוא טקס בין העתיקים של העם היהודי המסמל קשר בין אדם לאלוהים. אף בימים קשים לעם היהודי, הטקס היה קיים ועבר בין הדורות ואת הגזירות הכי קשות. היהודים מלו את בניהם בכל התקופות ולא ויתרו על הטקס החשוב.

הטקס מגיע עלינו מימי אברהם אבינו, שהיה הראשון לעבור את המילה לבקשתו המפורשת של אלוהים.

כיום, אנו ממשיכים לקיים את ציווי האלוקי ומלים את בנינו בעודם בני שמונה ימים.

אז זהו בעצם הטקס ו.... היכן / איך עורכים אותו?

מיקום

את טקס ברית מילה או בריתה ניתן לערוך באולם אירועים, בזמן האחרון הטרנד החדש הוא לערוך אירוע ברית יותר מצומצם במסעדה, או אף בבית הכנסת. כמו כן את הטקס ברית מילה ניתן לערוך גם בבית, באוירה יותר שקטה ואינטימית, או בבית חולים, מהמחשבה שזהו ניתוח לכל דבר, ולכן אין ספק שזה יותר בטוח כשיש צוות רפואי בסביבה. כמובן אין העדפה חד משמעית למיקום מסוים, רק לקחת בחשבון את כל האפשרויות ולהחליט את הנוח והמועדף עליכם.

מוהל

הבן אדם השני אחרי בניכם שבלעדיו לא תצליחו לערוך ברית מילה הוא מוהל שבעצם הוא מל את בניכם ומברך. חשוב מאוד לבחור מוהל לפי כל הדרישות. תבדקו את הרישיון לעסוק בברית מילה.

צלם

נוכחות הצלם באירוע ברית כמובן מאוד חשובה. קיימים כמה סוגים של צילומים, כאן העדפה חד משמעית על צילומי סטילס בברית מילה. צלם מגנטים לברית, לרוב יגיע כתוספת, אך לא החלפה של צלם העיקרי. צלם מגנטים בדרך כלל לא שומר את התמונות, והאורחים מקבלים את המגנטים מאירוע ברית מילה. ניתן להרחיב את החבילה לצילום וידאו. צלם וידאו לאירוע ברית מילה יערוך צילום וידאו של כל האירוע ותקבלו קליפ היילייטס (וידאו קצר המסכם אירוע) ווידאו של כל האירוע, או רק הטקס עצמו, לפי בחירתכם.

אטרקציות

בברית מילה יש מקום גם לאטרקציות כמו לילדים כך גם למבוגרים. ניתן להזמין ציורי גוף, משחקיות, בלונים ע"מ לדלל קצת את הרצינות של האירוע. ניתן בתור אטרקציה להזמין עמדת צילום אוטומטית לביצוע תמונות, או עמדת רקע ירוק - ולבחור רקעים שעולים על דעתכם. עוד מהאטרקציות זו עמדת צילום שעוזרת להקליט ברכות ואיחולים.

אוכל

אין מה להגיד, האוכל בברית צריך להיות מושקע. לרוב הברית מילה או אירוע בריתה נערכת בצהריים, והאורחים יבואו רעבים. אז בין אם זו מסעדה ברמה גבוה, או קייטרינג מבחוץ, האוכל- על זה האנשים ידברו (בין היתר) לאחר האירוע.

מתנות

יהיה מאוד נחמד אם תוכלו לכבד את האורחים שלכם במתנה קטנה. כמובן לקטגוריה הזו יכול להיכנס צלם מגנטים, עציץ קטן ששירת עד כה לעיצוב השולחן באירוע או שקית סוכריות עם מילת תודה.

צלם לברית מילה
צלם לברית מילה
צלם לברית מילה
צלם לברית מילה