מה אימא רוצה מצלם ברית מילה

דרישות של אימא מהצלם בטקס ברית מילה

WhatsApp או חייגו 054-2330001

אז יופי, ארגענו אירוע, הזמנו צלם, ו...

ביציאה את מקבלת בכלל לא מה שתכננת

אז חשוב להבין לא לבנות מגשלי אפל ולשתוק.

מניסיון - רוצה משהו - תדברי! אל תמתיני שהצלם שמכיר אותך המקרה הטוב פגישה שניה ידע כמו גוגל ךהשלים רותך מחצי מילה.

ברית מילה

אל תשכחי שכל צלם והויזין שלו. כל אחד רואה אחרת.

אז מאווווד חשוב להבהיר לצלם מה חשוב לך אישית בברית. לי אישית בברית לא היה חשוב לתעד את החיתוך עצמו כי ידעתי שבחיים אני לא אסתכל על התמונות האלו. אלא אם כן - אני רוצה לגמור את חיי בהתקף לב מורחב.

אבל נניח היה לי מאוד חשוב כמה תמונות מסודרות עם המפשחה, כמה תמונות אוממותיות, צילום ברית אומנותי זה משהו שמדברים עליו. לא כל צלם רואה בזה מקום לכישרון.

ישנם צלמים שבכללי מתייחסים לצילומי ברית ב"זלזול" (?) לא רוצה לפגוע באף אחד, אבל לפעמים ממש זה היחס. ואת היחס מגלים אחרי זה בתמונות, חסרות טעם, חסרות חיים, יבשות, ולפעמים עושה רושם שעשו טובה שצילמו ולא עבודה ששילמו עבורה סכום כסף מכובד.

אז חשוב (אם חשוב לך) שהצלם ידע לקרות את השרים מזווית שלו, וידע מצד שני לא לאבש את העיקר, ואת הטקס, ואת הרשמיות, שתהיה בטקס.

שידע להעביר את האוירה הרכה כשאימא מחזיקה את התינוק, את האהבה, את העוצמה של הרגע.

זהו טקס הראשון בחיי האדם הקטן שנולד, וזה לא פחות מרגש וחשוב מחתונה, או בר מצווה!

בנוסף היה לי חשוב שהתמונות יהיו ערוכות. מוכנות להדפסה, שלא יהיו כפילויות!

שהתמונוץ יהיו מקצועיות, ויררו את הטשטוש מאחורה, ומשחק עם הפוקוס, וקלואוזאפים מרגשים.

במיוחד בשבועות הראשונים לאחר הלידה - רמת האהבב וההתרגשוץ גובלת עם חוסר שפיעות ואינסופיות, אהבה ללא תנאים והתמוגגות ברגש, ושיכרון חושים לא נורמלי! היה לי חשוב שיצלם כמה שיותר! מכל מיני זוויות! את הקטני שלי!

מאוד רציתי גם שיהיה קטע קטן של וידאו - ואכן היה , וזה מאוד משמח אותי, ותצחקו, אבל אני לפעמים, מרדימה את הילד, והולכת לסלון לררות את התמונות והוידאו של היום/אתמול וכמובן גם מהברית.

אז כל עוד את בהריון - כדאי לחשוב כל זה לפני - כי בדרך כלל בעלים - לוקחים צלם - "כדי שיצלם". ולא בהכרח יחשבו על רמות כאלו של עומק באירוע ברית.

ברית מילה
ברית מילה
ברית מילה
ברית מילה
ברית מילה
ברית מילה
ברית מילה
ברית מילה