בוק בת מצווה - בטבע או בסטודיו

בוק בת מצווה בבע

WhatsApp או חייגו 054-2330001

לצלם בוק בת מצווה – בטבע או בסטודיו?

צילום בוק בת המצווה הוא אירוע מיוחד ומרגש עבור כל נערה, שרוצה להרגיש ולהיראות לא רק הכי טוב אלא ממש ככוכבת לכל דבר. בייחוד לנערות בת מצווה, כיום כל אחת מעוניינת להיות במרכז העניינים ובייחוד באירוע החד פעמי והמרגש שלה בו היא נסיכה לכל דבר גם אם זה רק ליום אחד. לכן צילומי הבוק הם בדיוק מה שיהפכו את נערת בת המצווה לכוכבת יפה וזוהרת.

לא רק ההכנות לאירוע עצמו ולחגיגה בערב מרגשות את כלת בת המצווה אלא גם כל ההכנות המקדימות עצמן.

יש כאלו הבוחרות לצלם את הבוק רק בסטודיו ובעיקר מטעמי חיסכון בתקציב לוותר על בוק בטבע, וזוהי החלטה לא נכונה. זו לא רק ההזדמנות ליהנות מאור הזרקורים ולהרגיש נפלא ומיוחד בסטודיו, אלא השילוב של צילומי סטודיו יחד עם מגוון של צילומי בוק בטבע יצרו אפקט מושלם. את תמונות הטבע ואת הנופים הנהדרים לא יוכל להחליף שום צילום סטודיו מבוים, משוכלל ככל שיהיה.

כיוון שמדובר בצילומים הנמשכים שעות רבות ולעיתים יום שלם, גם החוויה צריכה להיות מהנה ומרתקת ולא מתישה ומעייפת. בצילום הטבע יש את יתרון האור הטבעי שמוסיף רבות לסוהר הטבעי של הנערה מאשר הצילום בסטודיו, מגוון הנופים ואפשרויות הצילום רב וגמיש יותר, וכאן גם לכימיה עם הצלם תפקיד מכריע. הצלם מתלווה עם נערת בת המצווה בדרך כלל מלווה עם אמה, כשהיא מצולמת במקומות רבים ומגוונים בטבע, כולל צילום עם מגוון של תלבושות, איפור ותסרוקות, כך שלמעשה הנערה מרגישה כמו דוגמנית אמיתית. את הצילום בטבע יש לערוך בשעות משתנות עקב כמות האור המשתנה המשפיעה על איכות התמונות, לא לוותר למשל על תמונות בשקיעה מרהיבה ששום סטודיו לא יכול לשחזר או להעתיק. הכימיה עם הצלם צריכה להיות טובה יותר, כיוון שהצילום כאן אינו במקום אחד בסטודיו אלא יש יותר טרטור והפקה גדולה. התאורה המשתנה בטבע יחד עם הזוהר הטבעי של הילדה ידגישו את היופי שבה בצורה מרשימה עם גוון ייחודי, שאינו יכול לבוא לידי ביטוי בסטודיו בו התאורה מלאכותית והמבנה סגור בקירות.

צילום בוק בת מצווה עבור כל נערה זו חגיגה אמיתית, בה היא רוצה להראות מעולה ולקבל את המקסימום ובוק הטבע יוכל לתרום לכך רבות ולגוון את אלבום התמונות בצורה משמעותית ביותר. הנערה לחלוטין מרגישה כאילו עוברת יום פינוק ומרגישה גאווה, יפה יותר, שמחה וזוהרת. מגוון התמונות הוא לרוב גדול כך שתוכלו לקבל את כל התמונות על מארז דיסק ואולי ליצור גם אלבומים פרטיים כיד הדמיון הטובה. כיום כל ילדה ובוודאי ילדה החוגגת בת מצווה רוצה לעשות בוק תמונות עם סשן שלם של צילומים מקצועיים מיוחדים שיתנו לה הרגשה מיוחדת. לסגנון הצילום של בוק בטבע ישנו יתרון רב שיבליט את הייחודיות של הנערה- להרגיש את הפינוק, את החופש ואת העובדה שהיא כוכבת ודוגמנית לכל דבר, היופי בטבע מובלט יותר וחינני ולא ניתן להשוות תאורה טבעית של אור השמש או שעת ערביים ושקיעה לשום אור פלורוסנט מלאכותי, כך שהמזכרת שתישאר בידי כלת בת המצווה יהיה בעל ערך רב יותר. החוויה של צילום בוק בטבע הוא ללא ספק חוויה בלתי נשכחת שהילדה לא תשכח לעד. בוק הצילום בטבע יכול לכלול מעל למאה תמונות באיכות גבוהה, תמונות מעובדות או תמונות בשחור לבן, ניתן ליצור גם גלריה אישית, קליפ עם צילומי טבע או להפיק מן התמונות מצגת מרשימה לאירוע בת המצווה. רק צלם איכותי עם האהבה האמיתית לעולם הצילום והחיבור לעולמם של בני הנוער, הוא זה שיאפשר לנערה להיות טבעית ונינוחה לא ביישנית, נבוכה או עצורה בצילומי הבוק בטבע, הצלם צריך בנוסף לשים דגש על מה שחשוב לנערה ולהיות סבלני לדרישות שלה, שתוכל ליהנות מיום הצילומים ולזכור זאת כחוויה בלתי נשכחת. צילומי טבע מאפשרים צילום עדין, רומנטי שאינו עמוס באביזרים, באיפור או בתלבושות ויש לכך יתרון ביצירת תמונות חד פעמיות ומרשימות במיוחד. נערות ידועות כיום כידועות בביקורת שלהן על איך שהן נראות והן לא אוהבות לראות את הצילומים שלהן, לכן בחירת הצלם היא חשובה מאד וכמעט קריטית לנושא זה.