בוק בת המצווה

צילום בוק בת מצווה

WhatsApp או חייגו 054-2330001

צילום בוק לאירוע בת מצווה

חלק מהפקת צילום לכל אירוע בת מצווה וכחלק מן ההכנות והסידורים לאירוע, יש לכלול גם את הפקת בוק תמונות לכלת בת המצווה ואף זהו חלק מרכזי בהפקה הכללית, הגורם גם להתרגשות גדולה ולשמחה רבה עבור הנערה המתבגרת. כל נערה שעברה את החוויה המיוחדת תוכל לספר בהתרגשות על כך, ועד כמה התמונות שיצאו היו מיוחדות ומרגשות עבורה ולמעשה מלוות אותה כל חייה כמזכרת נצח מיוחדת.

השאלה היא מהו בדיוק בוק תמונות לאירוע בת מצווה, כיצד מפיקים אותו בצורה הנכונה והטובה ביותר, ומה בדיוק נכלל בקטגוריה זו. כולם שומעים את המושג אך לא מכירים את כל הפן המקצועי ואת כל תהליך ההפקה הכרוך בצילום של בוק בת מצווה על מנת שיצא מוצלח, מיוחד ומרגש ובעיקר מרשים ומעורר התפעלות. בוק הצילום לאירוע בת המצווה הוא מזכרת אישית יקרה במיוחד עבור הנערה החוגגת, והוא צריך לצאת פשוט מושלם אף מעל ומעבר לכל הציפיות. עם הגיעה של הנערה המתבגרת לגיל שתיים עשרה היא כבר הופכת מילדה קטנה ומתינוקת לאישה קטנה לכל דבר, ההכנות לקראת אירוע בת המצווה שלה מתחילים אך גם תקופה חדשה ומיוחדת בחייה מתחילה. בגיל זה הילדה רוצה להרגיש מיוחדת, אהובה, נמצאת במרכז ולמעשה להרגיש כנסיכה יפה ומיוחדת מעולם האגדות ממש. בגיל זה הנערה מתחילה להתאפר, להתלבש אחרת, לשים לק על הציפורניים והיא שמה באופן כללי דגש על המראה החיצוני שלה שהופך אצלה לרגיש יותר וחשוב. היא חושבת גם על הערך העצמי שלה לא רק בתחום הפנימי, באופייה או בהישגיה אלא גם המראה החיצוני שלה מהווה גורם בהערכה העצמית הכללית שלה. הנערה מתחילה לפרוח ולעבור שינויים, להרגיש עצמאית יותר ולגלות את העולם.

בעריכת אירוע בת המצווה עבור הנערה המתבגרת, מקומו של בוק התמונות הופך על כן למשמעותי ומרכזי. כאן באלבום התמונות הזה, הנערה לא רק מרגישה עצמה יפה, כל תמונה צריכה להיראות עבורה כשלמות, תמונה שתרגש קודם כל אותה, אלא בצילום בוק התמונות היא צריכה להרגיש כמו נסיכה מן האגדות, כמו דוגמנית וכמו כוכבת לכל דבר. לכן מדובר בתהליך רגיש ועדין בו כיום לכל נערה יש חשבון באינסטגרם, בפייסבוק והן מעלות תמונות ושולחות תמונות בכל רגע לחברות או לקבוצות. ושם היא רוצה להרגיש יפה ולא ביקורתית גם כלפי עצמה וגם להיות מרוצה מן התוצאה, לכן הבחירה בצלם איכותי ומנוסה בהפקות בוק לצילום בת מצווה הוא קריטי לחלוטין. בראש ובראשונה הכימיה עם הצלם תהיה חשובה ביותר. הנערה לא תשתף פעולה ולא תרגיש נוח ונעים עם צלם שלא ישדר אווירה נעימה, מקצועית ויבין להרגשתה, רק צלם שיבין את טעם הנערה, יהיה סבלני לאישיותה יוכל להפיק את המרב מבוק התמונות ולצלם תמונות מעולות, מרגשות ומקסימות. חשוב לזכור כי בוק התמונות כולל מספר תמונות בלבד, לרוב הוא נערך באמצעות רקעים שונים או מצולם בשילוב עם תמונות בחיק הטבע ובאוויר הפתוח. על הנערה להרגיש לא רק נינוחה בכל רגע מכל התהליך המורכב, שדורש ממנה טרטור והשקעה של שעות רבות, אלא עליה אף ליהנות מכל רגע ולעבור חוויה מרגשת ומשמחת שתהווה חלק בלתי נפרד מכל חגיגת בת המצווה ומכל הטקסיות והסמליות שבה. כל תקלה ולו הקטנה ביותר בהליך הפקת בוק התמונות עלול להשאיר בה זיכרון בלתי נעים ולמעשה ליצור נזק גדול, לכן אין להתפשר בבחירת הצלם האיכותי, המקצועי ביותר עם השירות האדיב והרגיש לנושא. התרשמו מתיק העבודות של הצלם, מאלבומי תמונות קודמים, מאישיותו, קבעו עמו פגישה מראש והתרשמו מהקשר הכללי ביניכם כך שתתקבל בסופו של דבר תוצאה אידיאלית ומצוינת עם בוק תמונות מדהים שיישאר כמזכרת מרגשת וחד פעמית לכל החיים.

כמו גם מחירי בוק התמונות היכולים להשתנות בטווחי מחירים שונים, הנעים בין כמה מאות שקלים לבין כאלף שקלים ומעלה, לא בהכרח חייבים להוות פקטור מרכזי בשיקול כמו השיקול לקבל איש מקצוע מיוחד ותמונות ברמה גבוהה לשביעות רצון הנערה ולשביעות רצון הוריה. את התמונות המיוחדות ניתן גם להציג בערב האירוע במצגת, בתמונת ענק ממוסגרת וכמובן למסגר ולתלות גם בבית, כך שאיכות התמונות והיופי שבהן חייבים להיות מושלמים ומעולים.