אירועים קטנים

צלם לאירועים קטנים

WhatsApp או חייגו 054-2330001

אירוע קטן - מהו?

איך להבדיל בין אירוע קטן לאירוע גדול? הדבר הראשון שעולה בראש זה כמות המוזמנים והתקציב.

וזה נכון, אך לא אומר שאירוע כזה פחות מושקע - הוא יותר ייחודי. כך לדוגמא אתם רוצים לחגוג יום ההולדת לילדכם בן השנה ולהזמין את החברים שלכם למסעדה לחלוק אתם את השמחה או לעשות מפגש משפחתי, לאסוף את כל דודים ובני דודים ביחד, לעביר זמן בכיף. וגם אירוע עליה לתורה בבית כנסת שכונתי או חתונה יכולים להיות אירוע קטן, וזה אירועים הכי חמים וצנועים שיכולים להיות.

תפקיד הצלם באירוע קטן

צלם באירוע קטן חייב להיות אומן הצילום, כי אירועים קטנים כמו שאמרנו קודם אירועים צנועים יותר, ובדרך כלל מושקעים הרבה יותר מבחינת אביזרים וסידורי פרחים, התפאורה והמצב רוח אינטימי ואישי יותר. על הצלם לדעת לתפוס את המומנטים היפים, והמרגשים, לתפוס את הפריים של עבודות היד , לדעת להציג זאת בתמונה, את הערך וההשקעה, ומדובר כאן הרבה יותר מעבר לצלם אירוע, זו אומנות בפני עצמה.

אירוע קטן יכול להתקיים כמו בשעות היום כך גם בשעות הערב.במקרה זה מול צלם עומדות שתי משימות שונות, אם האירוע מתקיים בשעות היום התאורה יכולה להיות טבעית, וכאן אם יש אפשרות "לשחק" עם קרני השמש על אגרטלים / כוסות / צלליות זה מאוד מוסיף לאווירה. התמונות בתאורה טבעית דורשות התמקצעות מיוחדת, וניסיון רב מאחר וקיימות מגבלות מסוימות כגון צילום נגד השמש וצלליות חדות ושחורות על פניהם של המצולמים.

מקומות רבים בתאורה טבעית שיצא לי לצלם ולכל אחד התנאים שונים לגמרי כגון צילום בבית כנסת בתאורה טבעית חלקית, צילום באוויר פתוח ללא תאורה מלאכותית, צילום במסעדות, צילום אירוע במתנסים או בחדר אוכל של קיבוץ.

במילים אחרות צריך ניסיון ולא קטן. וזה נוגע גם לצלם סטילס וגם לצלם וידאו או למפיק מגנטים באירועים קטנים.

שירותי צילום באירועים קטנים:

  • צלם סטילס, כלומר צלם תמונות
  • צלם וידאו. שיכול לייצר לכם קליפ תקציר מהאירוע או סרט מורחב עם ברכות של אורחים
  • צלם מגנטים שבחלק מאירועים לא חייבים את שאר הצוות - בצילום אירוע עסקי לדוגמא.

אין נוסחה אחידה לאיך לארגן אירוע קטן מושלם, אך ניתן להשתמש בכמה קווים מנחים:

  • מקום צריך להיות מספיק גדול כדי להכיל את כל המוזמנים אך שלא תהיה הרגשה של חלל לא מנוצל
  • נוח להגעה ונגיש לאנשים מבוגרים
  • עיצוב לאירוע קטן מקושט בהתאם לאירוע שלכם - ניתן להיעזר באנשי מקצוע, אך גם ניתן להכין הכל לבד תלוי בזמנכם הפנוי וההשראה גם לחסוך כמה מאות שקלים וגם להשקיע במו ידיכם באירוע, וזה יהיה חלק מהזיכרונות הנעימים לאחר מכן.
  • אם מדובר באירוע עם ילדים קטנים רצוי להזמין מפעיל או ליצן כדי שלמבוגרים יהיה זמן להינות מאירוע ובואו נודה, לא כולם מסוגלים לעניין קבוצה של ילדים ולעשות הפנינג איכותי
  • אומנם אירוע קטן יכול להיות יותר צנוע, אך בטח ובטח לא לוותר על התאמה בלבוש לכל בעלי השמחה.

נפגש בשמחות