אירועים קטנים

צלם לאירועים קטנים

WhatsApp או חייגו 054-2330001

אירוע קטן - מהו?

אירוע קטן - הוא אירוע לכמות מצומצת של מוזמנים, אירוע אינטימי. אירוע קטן יכול להוות עד כ 100 מוזמנים.

איך להבדיל בין אירוע קטן לאירוע גדול? הדבר הראשון שעולה בראש זה כמות המוזמנים והתקציב.

וזה נכון, אך לא אומר שאירוע כזה פחות מושקע - הוא יותר ייחודי. כך לדוגמא אתם רוצים לחגוג יום ההולדת לילדכם בן השנה ולהזמין את החברים שלכם למסעדה לחלוק אתם את השמחה או לעשות מפגש משפחתי, לאסוף את כל דודים ובני דודים ביחד, לעביר זמן בכיף. וגם אירוע עליה לתורה בבית כנסת שכונתי או חתונה יכולים להיות אירוע קטן, וזה אירועים הכי חמים וצנועים שיכולים להיות.

אני מצלם לא מעט גם באירועים קטנים, ואצלי ניתן להזמין צילום אירוע ברית , צילום אירוע משפחתי, צילום יום הולדת, צילום אירוע חברה, צילום מסיבת רווקות, צילום מסיבת הפתעה, צלם לחתונה קטנה.

ואם תשאלו אותי אז המבחר של מקומות לערוך אירוע קטן הוא עצום!

מקומות בהם ניתן לערוך צילומים באירוע קטן הם לופטים, מסעדות, ברים, פאבים, אירועים שעורכים בבית, אירועים בוילה, אולמות אירועי בוטיק, וכמה פעמים אף נוכחתי באירוע שחגגו בחדר אוכל בקיבוצים.

כל צלם לאירועים קטנים שהתנסה בצילום אירועים קטנים, יודה במפניכם, שאין דבר מעניין וכיפי יותר! האווירה באירוע קטן קסומה ומשפחתית! כך גם התמונות מקבלות ערך מוחשי במיוחד כשערוכות בהתאם!

תפקיד הצלם באירוע קטן

צלם באירוע קטן חייב להיות אומן הצילום, כי אירועים קטנים כמו שאמרנו קודם אירועים צנועים יותר, ובדרך כלל מושקעים הרבה יותר מבחינת אביזרים וסידורי פרחים, התפאורה והמצב רוח אינטימי ואישי יותר. על הצלם לדעת לתפוס את המומנטים היפים, והמרגשים, לתפוס את הפריים של עבודות היד , לדעת להציג זאת בתמונה, את הערך וההשקעה, ומדובר כאן הרבה יותר מעבר לצלם אירוע, זו אומנות בפני עצמה.

אירוע קטן יכול להתקיים כמו בשעות היום כך גם בשעות הערב.במקרה זה מול צלם עומדות שתי משימות שונות, אם האירוע מתקיים בשעות היום התאורה יכולה להיות טבעית, וכאן אם יש אפשרות "לשחק" עם קרני השמש על אגרטלים / כוסות / צלליות זה מאוד מוסיף לאווירה. התמונות בתאורה טבעית דורשות התמקצעות מיוחדת, וניסיון רב מאחר וקיימות מגבלות מסוימות כגון צילום נגד השמש וצלליות חדות ושחורות על פניהם של המצולמים.

מקומות רבים בתאורה טבעית שיצא לי לצלם ולכל אחד התנאים שונים לגמרי כגון צילום בבית כנסת בתאורה טבעית חלקית, צילום באוויר פתוח ללא תאורה מלאכותית, צילום במסעדות, צילום אירוע במתנסים או בחדר אוכל של קיבוץ.

במילים אחרות צריך ניסיון ולא קטן. וזה נוגע גם לצלם סטילס וגם לצלם וידאו או למפיק מגנטים באירועים קטנים.

שירותי צילום באירועים קטנים:

  • צלם סטילס, כלומר צלם תמונות
  • צלם וידאו. שיכול לייצר לכם קליפ תקציר מהאירוע או סרט מורחב עם ברכות של אורחים
  • צלם מגנטים שבחלק מאירועים לא חייבים את שאר הצוות - בצילום אירוע עסקי לדוגמא.
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

אין נוסחה אחידה לאיך לארגן אירוע קטן מושלם, אך ניתן להשתמש בכמה קווים מנחים:

  • מקום צריך להיות מספיק גדול כדי להכיל את כל המוזמנים אך שלא תהיה הרגשה של חלל לא מנוצל
  • נוח להגעה ונגיש לאנשים מבוגרים
  • עיצוב לאירוע קטן מקושט בהתאם לאירוע שלכם - ניתן להיעזר באנשי מקצוע, אך גם ניתן להכין הכל לבד תלוי בזמנכם הפנוי וההשראה גם לחסוך כמה מאות שקלים וגם להשקיע במו ידיכם באירוע, וזה יהיה חלק מהזיכרונות הנעימים לאחר מכן.
  • אם מדובר באירוע עם ילדים קטנים רצוי להזמין מפעיל או ליצן כדי שלמבוגרים יהיה זמן להינות מאירוע ובואו נודה, לא כולם מסוגלים לעניין קבוצה של ילדים ולעשות הפנינג איכותי
  • אומנם אירוע קטן יכול להיות יותר צנוע, אך בטח ובטח לא לוותר על התאמה בלבוש לכל בעלי השמחה.

נפגש בשמחות !

צילומי אוירה אירוע קטן בבית
כיבודים לאורחים באירוע קטן ביתי
הכנות וצילומי אווירה
אורחים באירועים קטנים
חיגגת חתוקה באווירה משפחתית וחמה
תמונה קבוצתית אירועים קטנים
בובות ענק באירוע יום הולדת 4
עצוב שלוחן במסעדה
בר מתוקים בבת מצווה

לתשומת ליבכם:

נשארו תאריכים בודדים פנויים לחודש הקרוב אל תמתינו לדקה אחרונה! התקשרו לבדיקת תאריך ושריון כבר עכשיו. חשוב להבהיר לעיתים צלם במחיר זול - משמע ירידה באיכות! לכן מחיר מעט גבוה יותר הוא לא בהכרח הפסד שלכם! לעומת זאת, יש לקחת בחשבון שיש המון צלמים פחות מקצועיים וזולים שללא בדיקה מצדכם חשש להישאר עם זיכרון מריר מהאירוע שלכם.